Visning: A A A A A
Sammen for Hammerfest!
Hjem - Politikk - Fokevalgte organer - Kommunestyret - Kommunestyret 2019 – 2023

Kommunestyret 2019 – 2023

Marianne  Sivertsen  Næss marianne@hammerfest.kommune.no  M 917 15 059 Arbeiderpartiet
Terje Wikstrøm Terje.wikstrom@kvalsund.kommune.no M 909 86 135 Arbeiderpartiet
Kurt  Methi kurt.methi@hammerfest.kommune.no M 913 70 896 Arbeiderpartiet
Berit Hågensen berit.hagensen@hammerfest.kommune.no M 404 57 914 Arbeiderpartiet
Erik Johannessen erik.johannessen@hotmail.com M 977 72 453 Arbeiderpartiet
Tom-Kristian Tommen Hermo tommen1111@outlook.com M 941 31 109 Arbeiderpartiet
Ulf Terje Eliassen ulvf8@hotmail.com  M 953 30 288 Arbeiderpartiet
Grete Svendsen gretesvendsen6@gmail.com M 957 80 983 Arbeiderpartiet
Kaia Charlotte Fagerhaug kaiafagerhaug@gmail.com  M 976 18 136 Arbeiderpartiet
Heidi Marie Mauno Sletten hmauno1@gmail.com M 952 05 773 Arbeiderpartiet
Christian Bergeton Klaussen christian@bergeton.net  M 476 55 014 Arbeiderpartiet
Anne-Mette Bæivi ambaeivi@hotmail.com M 995 30 291 Arbeiderpartiet
Eva Gebhardt Sjøtun geb-sjo@online.no M 959 60 911 Arbeiderpartiet
Jan Tore Kvalnes jan.tore.kvalnes@gmail.com M 400 38 383 Arbeiderpartiet
Karl-Tore Andersen Karl-tore.andersen@hammerfest.kommune.no M 950 45 656 Arbeiderpartiet
Andreas Veum Gamst andreasgamst@hotmail.com M 959 47 631 Arbeiderpartiet
Silje  Holmgren siljeh_88@hotmail.com M 992 66 771 Arbeiderpartiet
Wendy Hansen wenzlover@hotmail.com M 907 83 812 Arbeiderpartiet
Arne Myrseth arne.myrseth@hammerfest.kommune.no M 952 47 103 Fremskrittspartiet
Gerd Isaksen gerd.isaksen@hammerfest.kommune.no M 951 04 834 Fremskrittspartiet
Jon Atle  Birkeland Jon.Atle.Birkeland@hammerfest.kommune.no M 917 04 830 Høyre
Kristel Monique Jørgensen k_monique@hotmail.com M 994 20 597 Høyre
Truls  Olufsen- Mehus truls@lumion.com M 474 58 919 Kristelig Folkeparti
Vegard Loke Rønning Vegard.ronning@kvalsund.kommune.no / vlronning@gmail.com M 456 67 879 Kristelig Folkeparti
Ellen Birgitta Johansen Ellenbirgitta@hotmail.com M 911 68 352 Kristelig Folkeparti
Linn Tjønsø linnnt@gmail.com M 922 67 172 Miljøpartiet De Grønne
Lars Ivar  Wæhre Lars.Ivar.Waehre@hammerfest.kommune.no M 915 71 663 Rødt
Aud Marie Tandberg amtandberg@gmail.com M 917 40 270 Rødt
Lodve Svare lodveas@gmail.com M 922 35 072 Senterpartiet
Oddvar Linnes oddvar.linnes@gmail.com M 483 63 577 Senterpartiet
Erik Lemika erik@lemika.no M 48128385 Senterpartiet
Elisabeth Rønning elisaron@hotmail.com M 915 13 578 SV - Sosialistisk Venstreparti
Laura Kjølås laura.kjolas@gmail.com M 992 50 374 SV - Sosialistisk Venstreparti
Ingrid Petrikke Olsen ipetrikke@hotmail.com  M 915 28 096 SV - Sosialistisk Venstreparti
Yngve  Nilsen Yngve.nilsen@kvalsund.kommune.no M 988 85 317 SV - Sosialistisk Venstreparti

 

Tips en venn Skriv ut
Web levert av CustomPublish AS