Kommunestyret 2015 – 2019

2015-10-12 Av Harald Strømme

Gruppebilde av kommunestyret i Hammerfest kommune

Bilderesultat for arbeiderpartiet logo Arbeiderpartiet

Portrettfoto av Alf E Jakobsen

Alf E. Jakobsen – ordfører

alf.jakobsen@hammerfest.kommune.no 
M 905 28 300

Portettfoto av Marianne Sivertsen Næss

Marianne S. Næss – varaordfører

marianne@hammerfest.kommune.no
M 917 15 059

Portrettfoto av Tommen Hermo

Tom- Kristian Tommen Hermo

tommen1111@outlook.com
M 412 34 595

Portrettfoto av Jonas Valle Paulsen

Jonas Valle Paulsen

Jonas_vp@hotmail.com

Portrettfoto av Kurt Methi

Kurt Methi

kurt.methi@hammerfest.kommune.no
M 913 70 896

Portrettfoto av Berit Hågensen

Berit Hågensen

berit.hagensen@hammerfest.kommune.no
M 404 57 914

Portrettfoto av Anne Mette Bæivi

Anne-Mette Bæivi

ambaeivi@hotmail.com
M 995 30 291

Portrettfoto av Andreas Gamst

Andreas Gamst

andreasgamst@hotmail.com
M 959 47 631

Portrettfoto av Elin Mølmann Holmgren

Elin Mølmann Holmgren

elin.holmgren@sykepleierforbundet.no
M 913 70 314

Portrettfoto av Eva Gebhardt Sjøtun

Eva Gebhardt Sjøtun

geb-sjo@online.no
M 959 60 911

Portrettfoto av Haldis Olsen

Haldis Olsen

haldisolsen@icloud.com
M 991 07 906

Portrettfoto av Karl Tore Andersen

Karl- Tore Andersen

karl.tore.andersen@aibel.com
M 950 45 656

Portrettfoto av Wendy L Hansen

Wendy Hansen

wenzlover@hotmail.com
M 907 83 812

Portrettfoto av Heidi Marie Mauno Sletten

Heidi Marie Mauno Sletten

hmauno1@gmail.com
M 952 05 773

Portrettfoto av Luis Alejandro Vargas Moleres

Luis Alejandro Vargas Moleres

alejandro.vargasm@gmail.com
M 944 72 872

Portrettfoto av Chris Jørgensen

Chris Alexander P. Jørgensen

chris.alexander.jorgensen@gmail.com
M 909 53 872

Portrettfoto av Christian Bergeton Klaussen

Christian Bergeton Klaussen

christian@bergeton.net
M 476 55 014

Portrettfoto av Mauritz Nyberg

Mauritz Nyberg

mauritz.nyberg@hammerfest.kommune.no
M 401 02 167

Biilde mangler

Rosel Olsen

rosel.olsen@hammerfest.kommune.no
M 950 46 615

Portrettfoto av Astrid Gaups Skancke

Astrid Gaup Skancke

astrid.skancke@gmail.com
M 926 90 759

krf_logo.pngKristelig Folkeparti (KrF)

Portrettfoto av Turid Lien

Turid Lien

turidlien68@gmail.com
M 922 30 026

mdg_logo.png Miljøpartiet De Grønne (MDG)

Portrettfoto av Jan R Ekeland

Jan Reidar Ekeland

jan-ekel@online.no
M 900 96 384

Sosialistisk Venstreparti (SV)

Portrettfoto av Reidar Johansen

Reidar Peder Johansen

reidjo@online.no
M 975 74 215

Portrettfoto av Vigdis Guleng

Vigdis Guleng

vguleng@yahoo.no
M 970 73 635

Portrettfoto av Grethe Ernø Johasen

Grethe Ernø Johansen

grej5@online.no
M 975 74 215

 Fremskrittspartiet (FrP)

Portrettfoto av Arne Myrseth

Arne Reidar Myrseth

arne.myrseth@hammerfest.kommune.no
M 952 47 103

hoyre_logo.jpg Høyre

Portrettfoto av Harald Knudsen

Harald Knudsen

haraldknu@gmail.com
M 932 27 733

Portrettfoto av Monique Jørgensen

Monique Jørgensen

k_monique@hotmail.com
M 994 20 597

Portrettfoto av Ole Martin Rønning

Ole Martin Rønning

omr@omronning.no
M 911 59 745

Vararepresentanter

Tips en venn Skriv ut