Visning: A A A A A
Sammen for Hammerfest!
Hjem - Politikk - Valg 2019 - Godkjente valglister - Kommunestyre- og fylkestingsvalget 2019 - godkjente valglister

Kommunestyre- og fylkestingsvalget 2019 - godkjente valglister

Listeforslag godkjent av valgstyret 20. mai 2019:

Arbeiderpartiet

1 Marianne  Sivertsen  Næss HAMMERFEST
2 Terje Wikstrøm KVALSUND
3 Grete Svendsen KOKELV
4 Kurt  Methi RYPEFJORD
5 Berit Hågensen HAMMERFEST
6 Christian Bergeton Klaussen HAMMERFEST
7 Anne-Mette Bæivi NORDRE SEILAND
8 Robert Wilhelmsen KVALSUND
9 Kaia Charlotte Fagerhaug RYPEFJORD
10 Ingar Eira KOKELV
11 Heidi Marie Mauno Sletten HAMMERFEST
12 Martin U Wulff HAMMERFEST
13 Wendy Hansen HAMMERFEST
14 Tom-Kristian Tommen Hermo HAMMERFEST
15 Eva Gebhardt Sjøtun HAMMERFEST
16 Erik Johannessen RYPEFJORD
17 Astrid Gaup Skancke HAMMERFEST
18 Andreas Veum Gamst KVALSUND
19 Silje  Holmgren RYPEFJORD
20 Luis Alejandro Vargas Moleres HAMMERFEST
21 Haldis Olsen HAMMERFEST
22 Karl-Tore Andersen HAMMERFEST
23 Kirsten Alette Sara KVALSUND
24 Leif  Småbach HAMMERFEST
25 Svetlana Tafikovna Izmailova HAMMERFEST
26 Ørjan Pedersen HAMMERFEST
27 Elin Mølmann Holmgren HAMMERFEST
28 Andre Larsen NORDRE SEILAND
29 Mia Irene Hansen RYPEFJORD
30 Ulf Terje Eliassen HAMMERFEST
31 Liv Lorentzen RYPEFJORD
32 Chris Jørgensen HAMMERFEST
33 Beate Marie Paulsen FORSØL
34 Stig Ole Pedersen HAMMERFEST
35 Helena Engman Wikstrøm KVALSUND
36 Svein Bjørnar Nilsen RYPEFJORD
37 Lena Marie Rydningen RYPEFJORD
38 Jan Tore Kvalnes HAMMERFEST
39 Sylvi Jane Husebye HAMMERFEST
40 Pål-Reidar Fredriksen KVALSUND
41 Adrian Israelsen Dybvik KVALSUND

Fremskrittspartiet

1 Arne Myrseth HAMMERFEST
2 Gerd Isaksen HAMMERFEST
3 Rune  Granbakk HAMMERFEST
4 Madeleine Myrseth HAMMERFEST
5 Fred Ove Nibe HAMMERFEST
6 Anne Karin Isaksen KVALSUND
7 Åge Fjellstad KVALSUND
8 Ragnvald Berntsen RYPEFJORD
9 Lars Erik Engstrøm HAMMERFEST
10 Sindre Andre Kristiansen  
11 Bjørn  Andreassen HAMMERFEST

Høyre

1 Jon Atle Birkeland HAMMERFEST
2 Kristel Monique Jørgensen HAMMERFEST
3 Asbjørn Eliassen HAMMERFEST
4 Eirihn Keüer HAMMERFEST
5 Nikola Tereze Bralite HAMMERFEST
6 Gunnar Olaf Bolle KVALSUND
7 Joakim Aleksander Mathisen HAMMERFEST
8 Kjersti Sollien Iversen HAMMERFEST
9 Ole Martin Rønning HAMMERFEST
10 Bente Hansen HAMMERFEST
11 Ove Antti Klykken HAMMERFEST
12 Elisabeth Wæraas Eliassen HAMMERFEST
13 Pål Blix-Johansen HAMMERFEST
14 Bjørg Eva Hamsund HAMMERFEST
15 Alf Martin Sakshaug KVALSUND
16 Randi Blix Sivertsen HAMMERFEST
17 Svein-Jacob Jæger HAMMERFEST
18 Vivi-Ann Sneve HAMMERFEST
19 Bjørn-Tore Kristiansen HAMMERFEST
20 Tonje Larsen KVALSUND
21 Joakim Pedersen HAMMERFEST
22 Arne Dahl Nygaard HAMMERFEST
23 Roger Bloch HAMMERFEST
24 Anne Line Nora HAMMERFEST
25 Arne Wæraas HAMMERFEST
26 Daniel Hansen Masvik HAMMERFEST

Kristelig folkeparti

1 Truls Olufsen-Mehus RYPEFJORD
2 Ellen Birgitta Johansen KOKELV
3 Vegard Loke Rønning KVALSUND
4 Turid Lien HAMMERFEST
5 Runar Enoksen HAMMERFEST
6 Birgit Emilia Snellman KOKELV
7 Frank Harry Skogmo RYPEFJORD
8 Lars Einar Jensen HAMMERFEST
9 Margarita Moe HAMMERFEST
10 John Harald Stølen RYPEFJORD
11 Roald Andreas Nilsen KOKELV
12 Margot Andreassen HAMMERFEST
13 Per-Øystein Utstrand HAMMERFEST
14 Alexander Nilsen KOKELV
15 Arsenia Mahusay Solstad HAMMERFEST
16 Jan Arvid Johansen KOKELV
17 Marit Monsen HAMMERFEST
18 Jan Edvard Nilsen KOKELV
19 Eva Stockmann Jensen HAMMERFEST

Miljøpartiet de grønne

1 Siren Åse HAMMERFEST
2 Marius Johansen HAMMERFEST
3 Linn Tjønsø HAMMERFEST
4 Kristina Grundt HAMMERFEST
5 Martine Berg HAMMERFEST
6 Jan Reidar Ekeland HAMMERFEST
7 Martine Vold HAMMERFEST
8 Roy Tore Magnussen HAMMERFEST

Rødt

1 Lars Ivar Wæhre RYPEFJORD
2 Aud Marie Tandberg HAMMERFEST
3 Patrik Nyberg HAMMERFEST
4 Elin Karlsen HAMMERFEST
5 Niklas Engnes RYPEFJORD
6 Mauritz Christian Nyberg HAMMERFEST
7 Tom Martin Nyberg HAMMERFEST
8 Marianne Elin Hansen HAMMERFEST
9 Espen Kummeneje HAMMERFEST
10 Inga Hanne Hansen RYPEFJORD
44 Veysi Yokus HAMMERFEST
12 Bente Elisabet Johanson HAMMERFEST
13 Ole Ingvald Hansen HAMMERFEST
14 Tove Størdal FORSØL
15 Amr Elshora HAMMERFEST
16 Henrik Vaséli HAMMERFEST
17 Stein Kristoffersen HAMMERFEST
18 Alvin Vaséli HAMMERFEST

Senterpartiet

1 Lodve Svare HAMMERFEST
2 Oddvar Linnes HAMMERFEST
3 Helene Arntzen Heggem RYPEFJORD
4 Erik Lemika HAMMERFEST
5 Morten Johansen HAMMERFEST
6 Alf Magnar Stenersen KVALSUND
7 Mona Andersen Gaaseng KÅRHAMN
8 Ola Schanke Møller HAMMERFEST
9 Hans  Nilsen HAMMERFEST
10 Helge  Gaaseng KÅRHAMN
11 Karin  Andersen Berg RYPEFJORD

Sosialistisk venstreparti

1 Elisabeth Rønning HAMMERFEST
2 Yngve Nilsen KVALSUND
3 Laura Kjølås HAMMERFEST
4 Harald Bredesen KVALSUND
5 Katrine Prydz HAMMERFEST
6 Arnt Johannessen NORDRE SEILAND
7 Ingrid Petrikke Olsen HAMMERFEST
8 Ivar Sørnes KVALSUND
9 Elisabeth Storaas Jæger HAMMERFEST
10 Faez Johanna Maroki HAMMERFEST
11 Kirsti Johansen Høiskar HAMMERFEST
12 Håkon Follien HAMMERFEST
13 Karoline Sanden HAMMERFEST
14 Sverre Gjørvad HAMMERFEST
15 Vigdis Guleng HAMMERFEST
16 Rune Mikalsen HAMMERFEST
17 Silje Sørnes RYPEFJORD
18 Thomas B. Hilde HAMMERFEST
19 Åse-Marie Småvik HAMMERFEST
20 Bashar Ghazi HAMMERFEST
21 Mats Esekiassen HAMMERFEST
22 Unni Bredesen KVALSUND
23 Joakim Rosvold Nilsen AKKARFJORD
24 Anne-Lise Moe HAMMERFEST
25 Marie Lovise Liland Olaussen KVALSUND
26 Bente Rønquist Israelsen KVALSUND
27 Eilif Moan KVALSUND
28 Turid Olsen KVALSUND
29 Rigmor Ann Elise Taraldsvik RYPEFJORD
30 Reidar Peder Johansen HAMMERFEST

Originale listeforslag fra partiene:


 

Web levert av CustomPublish AS